Tootmine

Krenholm- see on ettevõte unikaalsete ja tehnoloogiliste võimalustega, võimeline valmistada kangaid kuni 3,2 meetri laiusega.

Tööstus on varustatud kaasaegse suure jõudlusega ettevalmistavad viimistusseadmed, sellistelt firmadelt nagu Stork, Brugmann, Brazolli, Rainish - Guarnerri, Regiani võimaldab toota laias valikus mitmesuguseid kangaid, sealhulgas žakkaardi ,samuti silmkoekangaid kasutades  eri tüüpi tooraineid.

Tänase päeva seisuga krenholmi viimistlusosakond toodab järgmisi kangatüüpe: valgendatud, sirgelt värvitud kasutades aktiivseid ja dispersnye värve, ja teisi tekstiili värvimis abivahendeid, ja samuti kangapigmendi trükki pressijoonistust  12- värviga.

Omandatud sellised viimistluse tüübid nagu, antistaatiline, kulumiskindel, mitte kortsuv, mustust-, vett-, õli tõrjuv, tulekindel, vastupidav korduvatele pesemistele,erinevate tüüpi pinnakatete ja kile pealekandmine.Samuti joonistused kulla- ja hõbeda efektiga, „ülipehme“ ja „kõva“ kardinate viimistlus.

Kangas mis on läbinud lõppviimistlust peale sortimiprotsessi läheb valmistoodete lattu kliendile saatmiseks või õmblustööstusesse edasiseks töötlemiseks valmistoodeteks.

Meie seadmed:

Kontaktid

Dmitri Shumin
Kreenholmi Manufaktuur OÜ tegevjuht
Mob. tel: +372 53 08 35 28
Leonid Tarassov
Müügijuht
Mob. tel: +372 51 32 786
Julia Kalachova
Müügitugi
Mob. tel: +372 53 23 22 70

Tagasiside

*

*

*

*nõutud väljad
Saada Palun kontrollige esile tõstetud väljad